Contact

Pentru orice informații nu ezita să ne scrii.



img 0371-787878
img Orar/Program:
L-V: 9-18 | S: 9-14

Lasa-ne un mesaj


Echipa Melarox

 

Noi suntem familia Melarox, o echipă de profesioniști, oameni entuziaști care iubesc ceea ce fac.

Gabi D. Szabo TeamLeader   0371-787878 gabi.szabo@melarox.ro

pers2

Gina V. Marta Director Comercial   0371-787878 gina.marta@melarox.ro

pers3

Denisa I. Todasca Consultant Vanzari   0371-787878 denisa.todasca@melarox.ro

pers4

Ovidiu G. Pavel Brand Manager   0371-787878 ovidiu.pavel@melarox.ro

pers1

Virgil N. Cirlejan CEO, Founder   0371-787878 office@melarox.ro

pers2

Vali M. Catuna Director Achizitii   0371-787878 vali.catuna@melarox.ro

pers3

Ionela I. Vlaic Support Manager   0371-787878 ionela.vlaic@melarox.ro

pers4

Vasi G. Rusaan Consultant Vanzari   0371-787878 comenzi@melarox.ro

pers1

Paul D. Marta Manager  0371-787878 paul.marta@melarox.ro

pers2

Ana-Maria Sos  Brand Manager   0371-787878 ana.maria@melarox.ro

pers3

Cristian I. Precup Consultant Vanzari   0371-787878 comenzi@melarox.ro

pers4

Ionut M. Bigiu Data Entry  0371-787878 ionut.bigiu@melarox.ro